Hakkımızda

Buem Makina

Sektöre 1989 yılında giriş yapan firma kurucumuz Türkiye’nin sektörde öncü firması çatısı altında bir fiil 28 sene hizmet etmiş ve 2016 yılında  da tecrübeli kadrosunu oluşturup BUEM MAKİNA’yı kurmuştur. Kurulduğu günden bugüne, müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesini ön planda tutarak sürekli büyüme hedefleri doğrultusunda GIDA ve ENDÜSTRİ makinaları ile gıda sektöründe ve makine sektöründe müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Firmamız giderek büyüyen yapısının ve iş hacminin gereği olarak kurumsallaşma sürecine adım atmış, firma içerisinde iş bölümü ve AR-GE çalışmaları ile ihtisaslaşmayı sağlayarak, teknolojik gelişmeleri izleyerek ve uygulayarak Avrupa kalitesini Türkiye’de üreten firma konumuna gelmiştir.

Amacımız

Sürekli AR-GE çalışmalarıyla teknolojik ürünlerle yerli üretimde öncü olup bayrağı daima yukarı taşıyıp ülke ekonomisine katkı sağlayarak ilerlemek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek etkin, güvenilir, uluslararası standartlarda gıda sektörüne hizmet eden GIDA ve ENDÜSTRİ makina sanayii kuruluşu olmaktır.

Hedefimiz

Müşteri ve çözüm odaklı çalışmak, müşterilerimize söz verilen zamanda eksiksiz hizmet ve ürün sunmak, kaliteyi her geçen gün arttırmaya yönelik çalışanlarımızın bireysel gelişimlerini sağlamaktır.

                        

“Müşteri var olma sebebimizdir” anlayışını bir an bile unutmadan;

  • Hızlı ve doğru bir şekilde üretim yapmak,
  • Müşteri ihtiyaçlarını zamanında, eksiksiz ve istenilen şekilde karşılamak,
  • Güvenilir bir firma ile çalışma rahatlığını müşterilerimize sağlamak,
  • Yeni ve özgün tasarımlarıyla işlevsel ve modern formlarda karşılamak,
  • Yüksek standartların üzerinde çıkabilmek amacıyla ciddi çalışma şartlarını sağlamak

 

 

 

 

 

 

Detaylı Bilgi İçin Arayın